Rodinný dům 6+kk, 238 m2, Bašť

19 999 990,- Kč

Popis

Nabízím k prodeji velmi dobře dispozičně řešený rodinný dům 6+kk v klidné obci Bašť s výbornou dostupností do Prahy. Dům o velikosti 238 m² z roku 2015 je na pozemku 845 m² a poskytne Vám bydlení na dobrém místě. Součástí domu je prostorná garáž 28 m², ze které je průchod na zahradu.

Ve velmi prakticky řešeném domě jsou 3 koupelny z toho ta vedle ložnice je velmi prostorná. V levé části horního podlaží jsou dobře vymyšlené prostory k podnikání anebo dobře řešeného homeoffice. V přízemí je pro relax k dispozice zimní zahrada. O Topení se stará plynový kotel a krb s výměníkem napojeným na topný systém, je zde i příprava na centrální vysavač. Dům je vysoce kvalitně zateplen a připojen na veškeré inženýrské sítě.

V přízemí po vstupu do domu je po pravé straně koupelna, komora a schodiště, následně vejdeme do prostorného obývacího pokoje, kde je krb, kuchyňský kout a vstup na zahradu. V horním patře jsou po levé straně 2 pokoje aktuálně určené k podnikání a dále vyjdete dalších pár schodů a po pravé straně jsou 3 pokoje a 2 koupelny.

Zahrada nabízí možnost klidného relaxu a k dispozici je bazén 3X6 m se slanou vodou. Na pozemek vedle garáže se vejdou další auta. Jednou z hlavních výhod zahrady je posezení na terase o velikosti 50 m², soukromí a optimální velikost pozemku, kde je možnosti stavby třeba zahradního domku.

Dům je ideální pro rodinu s dětmi, která touží po bydlení v rodinném domě se zahradou, v klidné lokalitě se skvělou dostupností do Prahy. V Bašti je základní občanská vybavenost, školky, škola (do 9.tř. je ve výstavbě), obchod, restaurace, dětské hřiště, pošta. Je zde několik míst, kde se dají provozovat sportovní i volnočasové aktivity. Výborná dopravní dostupnost do Prahy, PID metro C – Ládví a Letňany 20 minut. Autem se do 10 minut dostanete do nákupního centra Letňany, kde najdete i bazén a zimní stadion, nebo můžete navštívit Globus v Čakovicích.
K domu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem. Ev. číslo: 24783.

Umístění