Prodej bytu 3+kk, 74 m2, Jesenice

8 890 000,- Kč

Popis

Hledáte prakticky řešený byt 3+kk s velkou terasou?

Zprostředkujeme Vám prodej pěkného bytu 3+kk 74 m² s terasou 62 m². Byt se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem z roku 2009 v Nákupní ulici v Jesenici u Prahy. Byt má sousedy pouze za koupelnou, takže máte dostatek soukromí. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Orientace bytu je na tři světové strany. K bytu patří garážové stání v suterénu domu a sklep.

Dům má vlastní plynovou kotelnu a v daném projektu jsou kromě věcí pro děti i komerční prostory a máte tak restauraci, kadeřnictví, lékaře a další vybavenost v pěší dostupnosti.

Město Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. V pěší dostupnosti je obchodní zóna, kde se nachází supermarket, obchody s oděvy, lékárna, lékaři, kavárna, cukrárna. Nedaleko pro procházky se nachází lesy či rozsáhlý Průhonický park. Město nabízí několik MŠ, ZŠ státních i soukromých a gymnázium. Zábavní park pro děti i dospělé nabízející nafukovací hrady, trampolíny, minigolf, plážový volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky. Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných či kulturních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy a mnoho dalších. Dopravní spojení do Prahy: zastávka bus na M Opatov 2 minuty od domu, bus na M Budějovická v centru města. Autem 2 min. na okruh směr Brno, Plzeň, Smíchov, letiště. Ev. číslo: 24896.

Umístění