Prodej bytu 4+kk 98 m2, Jesenice-Zdiměřice

10 999 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej slunného bytu ve Zdiměřicích. Poskytuje velkorysé království pro děti. Ideální pro mladé rodiny. Základní škola v ulici, Průhonický park pěšky 1 kilometr, zahrádka se vzrostlými stromky je samozřejmostí. Prosluněný, čerstvě vymalovaný, mezonetový byt 4+kk s terasou a zahrádkou čeká na své nové majitele. Má 98 m² a nachází se v řadovém domě o třech bytových jednotkách, dvou garážích a jedné zahradě. Nabízí dostatek společného prostoru, ale i soukromí.

Byt má samostatný vchod z prvního patra. Ve vstupu (2,4 m²), který je od bytu oddělen praktickými prosklenými dveřmi, je ponechán prostor pro vybudování vestavěného botníku nebo věšáků. Chodba v bytě je díky střešnímu oknu vzdušná a velmi světlá a dominují jí dřevěné schody. Pod nimi je schován velký úložný prostor. V prvním patře se nachází ložnice (16,6 m²), dále WC (4,5 m²) a koupelna (6,6 m²) s nadstandardně velkou vanou. Díky nice do koupelny perfektně umístíte pračku i sušičku, aniž byste omezily její prostor nebo estetiku. Dlažba a velké zrcadlo jsou navíc položeny tak, že celou místnost ještě opticky zvětšují. Klenotem bytu je obývací prostor s jídelnou a kuchyní, který čítá 27 m². Tento prosluněný prostor nabízí dostatek místa pro rodinné lenošení, v kuchyni navíc najdete zabudované spotřebiče značek Bosch a Ariston. Při vaření jistě ceníte velký barový pult. Z obývacího pokoje se vstupuje na terasu (5 m²), lákající k večernímu posezení se sklenkou vína nebo ranní snídani. Z terasy je přístup na společnou zahradu, kterou si majitelé bytů rozdělili dohodou – každý k soukromému užívání. K tomuto bytu náleží část se zahradním domkem, který patří výhradně k němu. V bytě má každý své soukromí. Podkroví patří dětem. Nachází se v něm dva pokoje (16 m² a 14 m²), oba se zajímavě řešenými interiéry a dostatkem místa na hraní, odpočívání, spaní i psaní domácích úkolů. Tento prostor ocení děti v každém věku.

Technické parametry bytu:

– Nový plynový kotel z roku 2019 s desetiletou zárukou.
– Po celém bytě najdete dostatek střešních oken poskytujících spoustu světla. Každé je vybaveno vnitřními i vnějšími roletami i sítěmi proti hmyzu, včetně balkonových dveří.
– Teplo v koupelně mimo jiné zajišťuje podlahové topení.

V domě je k dispozici garáž na prodej za 500.000,-, pohodlně ale zaparkujete i na parkovišti před ním. Vzhledem k tomu, že příjezdová komunikace k domu zde končí, jezdí se v této části velmi pomalu, což ocení zejména rodiče malých dětí.

Vše, co potřebujete, na dosah ruky

Zdiměřice jsou součástí obce Jesenice, kde najdete veškeré obchody, lékaře, kulturu i veškerou občanskou vybavenost. V bezprostředním okolí domu oceníte zejména:
– Nově postavenou moderní základní školu ve stejné ulici.
– Zastávku autobusu dvě stě metrů od bytu.
– 1 kilometr pěšky do Průhonického parku.
Pokud vás tento byt zaujal, přijďte se podívat na vlastní oči. Ev. číslo: 24489.

Umístění