Rodinný dům 7+2, 317 m2, Jesenice-Zdiměřice

28 900 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej krásného domu 7+2 317 m² ve Zdiměřicích v Jesenici u Prahy. Dům z roku 2010 se nachází v ul. Albatrosová 8 minut chůze od Průhonického parku. Celková plocha pozemku je 840 m². V celém domě jsou použity vysoce kvalitní materiály a vše je velmi prakticky řešeno. Dům je nyní řešen jako dvougenerační a dispozice je velice praktická.

V prvním nadzemním podlaží je dispozice 3+1 je zde prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyni o celkové velikost 47 m², dále jsou k dispozici 2 ložnice o velikosti 15 m², velká koupelna s vanou i sprchou, wc, dílna, sklad a garáž o velikosti 33 m². Ve druhém nadzemním podlaží je dispozice 4+1 a opět zde najdeme velký obývací pokoj s kuchyní o velikosti 47 m², ze kterého je vstup na balkon, dále pak 2 ložnice s velikostí 18 m², dětský pokoj 29 m², koupelnu a wc.
Velmi důležitou součástí domů je terasa a zahrada s jížní orientací, kde můžete v soukromí a v klidu užívat relax a pohodu. Na pozemek se vejde až 10 aut. NA zahradě je k dispozici plechový sklad o velikosti 6 X 5 m s výškou 3 m.
Dům je z velice kvalitních materiálů. Střecha je značky Bramac, zdi jsou z cihel Porothern 440 mm, samozřejmostí je EZS od Jablotronu. Podlahy jsou dřevěné a z kvalitní dlažby. Dveře a obložení je z masivu. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem.
Nemovitost se nachází ve velice lukrativní lokalitě Jesenice – Zdiměřice, v sousedství s proslulým Průhonickým parkem. Napojení na okruh umožňuje velmi rychlé dopravení do centra Prahy. Prestižní škola Sunny Canadian International School je k dispozici do 5 minut jízdy a minutu chůze od domu byla v září 2021 otevřena nová ZŠ Zdiměřice. Velké možnosti sportovního vyžití díky cyklostezkám pro výlety do širokého i blízkého okolí, cyklostezka podél Průhonického parku. Klidná část residenční čtvrti dopřává jejím obyvatelům odpočinek od ruchu města. Vřele doporučuji prohlídku tohoto domu. K dispozici je 3D sken virtuální prohlídka, kterou Vám rádi pošleme do mailu.
Ev. číslo: 23333.

Umístění