Rodinný dům 3+kk, 100m2, Křivsoudov

6 999 900,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej přízemního domu se zastavěnou plochou 100 m², s užitnou plochou 80 m², který se nachází na krásném, klidném a slunném místě městyse Křivsoudov na rovinatém pozemku orientovaném na jihozápad s krásným výhledem. Rodinný dům 3+kk s terasou a parkovacím stáním o celkové výměře 100 m² na pozemku 630 m² bude zkolaudován do konce roku 2022, takže finální podoba domu se ještě může ovlivnit, což je velká výhoda v rámci požadavků na podobu interiérů. Dům je ideální pro zájemce, který dává přednost klidnému životu v obci před velkoměstem, kde zahrada poskytuje zázemí pro venkovní aktivity.

Za zádveřím je přímý vstup do prosvětleného obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a vstupem na terasu a zahrady. Kuchyň je navržená u širokého třídílného okna s otevírací posuvnou střední částí tak, aby byla snadná obsluha terasy a přístup na zahradu. Z obývacího pokoje se vchází do chodby, ze které je vstup do ložnice a druhého pokoje. V obou pokojích i na chodbě je připraven prostor pro vestavěné skříně. Dále se z chodby dostaneme do koupelny, kde je vana i sprchový kout, wc je samostatně. Do technické místnosti je vstup ze zádveří a je zde prostor pro pračku, sušičku, zásobník teplé vody a další úložné možnosti.
Vytápění bude řešeno nízkonákladovým tepelným čerpadlem a teplovodním podlahovým topením, tepelné čerpadlo zajistí i ohřev vody. V obývacím pokoji bude udělána příprava na krbová kamna. Dům je napojen na vodovodní řád a kanalizaci. Ve fasádě je udělána příprava pro venkovní žaluzie, či rolety a je to tedy další výhoda pro nového majitele, zda a jakým způsobem bude řešit zastínění domu. Příprava je i pro fotovoltaické panely na střeše domu. Podlahové krytiny a dveře si můžete dle dohody zvolit v rámci konkrétní fáze dostavby domu.
Dům bude oplocen a kolem domu a na terase bude zámková dlažba, vjezdová brána na zahradu a vydlážděná dvě parkovací místa.
Křivsoudov se nachází v okrese Benešov ve Středočeském kraji a díky 3 km vzdálenému exitu 66 na D1 má dobrou dopravní dostupnost. Autem do Prahy je to 40 minut. V Křivsoudově je veškerá občanská vybavenost (školka, obchod, restaurace, atd.) Škola, lékaři a lékárna jsou v sousedních Čechticích. Další vybavenost je v Ledči nad Sázavou a Vlašimi. V okolí jsou rozsáhlé lesy a vodní nádrž Želivka.
Jedná se tedy o bydlení uprostřed přírody v plně novém domě, na který zhotovitel stavby poskytuje 5 let záruku a přitom si interiéry vyřešíte dle svých představ. Ev. číslo: 24422.

Umístění