Prodej bytu, 3+kk, 83 m2, Jesenice

7 999 900,- Kč

Popis

prodej pěkného prakticky řešeného bytu 3+kk 83 m² se dvěma balkóny. Byt se nachází ve druhém posledním patře cihlového domu z roku 2007 v ulici Mladíkov v Jesenici u Prahy. V domě jsou pouze 3 byty a máte tak dostatek soukromí a kolem bytu nikdo neprochází.

V bytě jsou dobře řešené úložné prostory a komora. Byt má vlastní plynový turbokotel. Orientace bytu je na tři světové strany, sever, východ a jih. Balkóny na východní a jižní straně jsou o výměře 3,2 a 4,5 m². Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba.

K bytu patří podíl na společné zahradě domu, kde můžete relaxovat a parkování je možné na vlastním pozemku před domem, který je výlučném vlastnicví a přísluší k bytové jednotce. Vlastník bytu je dále oprávněn užívat půdní prostor domu (vstup je z chodby bytu) o rozloze cca 30 m². K bytu je možné dokoupit garáž naproti domu.

Město Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. V pěší dostupnosti je obchodní zóna, kde se nachází supermarket, obchody s oděvy, lékárna, lékaři, kavárna, cukrárna. Nedaleko pro procházky se nachází lesy či Průhonický park. Město nabízí několik MŠ, ZŠ státních i soukromých a gymnázium. Zábavný park pro děti i dospělé nabízející nafukovací hrady, trampolíny, minigolf, plážový volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky. Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných či kulturních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy a mnoho dalších. Dopravní spojení do Prahy: zastávka bus na M Opatov 2 minuty od domu, bus na M Budějovická v centru města. Autem 2 min. na okruh směr Brno, Plzeň, Smíchov, letiště. Ev. číslo: 24876.

Umístění