Byt 4+kk, 150m², Praha-Vršovice

15 990 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej prostorného půdního bytu v Praze 10 Vršovicích. Mezonetový byt 4+kk o celkové velikosti 150 m² se nachází v pátém patře secesního domu v žádané lokalitě Vršovic na ulici Moskevské v těsné blízkosti náměstí Svatopluka Čecha.

Dům i byt jsou po rekonstrukci, v bytě jsou 2 koupelny a mnoho praktických úložných prostor. V horním patře lze vytvořením příčky z jednoho velkého pokoje udělat dva a tím bude vytvořena dispozice 5+kk. Dispozici bytu je velice praktická a rozložení pokojů díky třem ložnicím může být různé.

V horním patře jsou vestavěné skříně a zajímavě řešená střešní okna, takže pokud budete chtít, můžete usínat pod hvězdami. Na podlahách jsou všude parkety, v koupelnách a chodbě je dlažba. Vybavení bytu by mohlo být v rámci prodeje ponecháno a jedná se o tedy o zajímavou investici, kde Vám další výhody rád povím osobně.

I když okolí domu je poměrně frekventované, tak v bytě je klid a jedná si bydlení plné relaxu a pohody. Díky místu se jedná o výbornou investici. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Na Vršovickém náměstí banky, obchody, restaurace s výbornou kuchyní, nákupní centrum Eden 5 minut. Vynikající dopravní dostupnost do centra i ostatních částí metropole. Stanice tramvaje i busu u domu, kde jezdí linky ve směru : Jížní město,Kačerov, Krč, Modřany a Želivského. V těsné blízkosti domu Heroldovy sady, v okolí i Grébovka a Havlíčkovy sady. Lokalita disponuje bohatou kulturní nabídkou a mnoha místy k relaxaci a odpočinku. Lokalitu Vám osobně vřele doporučuji.

K domu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem Ev. číslo: 24275.

Umístění