Byt 3+kk, 83 m2, Praha – Libeň

7 999 900,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují Máte rádi atypické bydlení ? Chcete investovat do bytu u metra, tramvaje, busu i parku? Mám pro Vás k dispozici byt o velikosti 83 m² v projektu Lofty Palmovka z roku 2005.

Kompletně zrekonstruovaný loftový byt je rozdělen do dvou podlaží a nachází se ve třetím nadzemním podlaží domu, který prošel v roce 2012 modernizací vnitřních prostor. Byt byl původně veden jako 3+kk, čerstvou rekonstrukcí byl změněn na vzdušné 2+kk.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, je zde nová koupelna, ve který je velký sprchový kout, nová kuchyňská linka a podlahy. Ve spodní části bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a v horní části bytu je galerie a ložnice. Ložnice se dá v horním patře využít i jako dětský pokoj. V galerii je vestavěná skříň.

Ke komplexu patří atrium se zelení a dětským hřištěm, které je k dispozici pouze obyvatelům a je pod uzamčením a můžete zde nerušeně odpočívat a relaxovat. K dispozici je společná kočárkárna. První verze budovy byla továrna na klobouky, postavena v roce 1892 jako pobočka vídeňské továrny P. Ladstätter & Söhne. Zabírala celý prostor mezi dnešními ulicemi Sokolovská a Novákových. V roce 2003 zpracovali architekti Ing. arch. Pavel Prouza a Ing.arch. Jakub Masák (ateliér Masák & Partner) návrh na přestavbu a dostavbu již nevyužívaného areálu ze strany ulice Novákových na loftový bytový dům (nejlepší realitní projekt 2006).

5 minut od domu se nachází Rohanské nábřeží nebo Tomayerovy sady. Nedaleko se nachází park Podviní s říčkou Rokytkou, kde můžete relaxovat i sportovat. Bytový dům je na dobrém místě v těsné blízkosti metra Palmovka, kde jsou k dispozici i tramvajové a autobusové linky. V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, obchody, restaurace, atd. O2 arena je jednu stanicí tramvají. Větší nákupy můžete vyřešit v OC Harfa.

Byt je ihned k dispozici a díky lokalitě a zajímavosti bytového domu se jedná i vhodnou nabídku pro investory. Měsíční platby jsou 5.266,-, do fondu oprav se přispívá 730,- Ev. číslo: 25138.

Umístění