Prodej bytu, 2+kk, 69 m2

7 900 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej luxusně a nadstandardně provedeného bytu 2+kk/B 69 m²v novostavbě z roku 2019 v oblíbeném městě Jesenice u Prahy.
Dominantou bytu je luxusní kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů francouzské značky De Dietrich. V kuchyňské lince najdeme i vinotéku a vestavěný kávovar, moderní americká lednice je značky Samsung. Koupelna a wc je provedení od známé firmy Villeroy & Boch. Podlahy jsou dřevěné, na chodbě je velká vestavěná skříň a pro pohodlné bydlení je k dispozici klimatizace. Rozměry bytu jsou hala 11,2 m², koupelna 4,1 m², wc 1,3 m², obývací pokoj s kuchyňským koutem 31,4 m², ložnice 18,4 m², balkon 2,4m². K bytu patří garážové stání v suterénu budovy. K bytu náleží garážové stání umístěné v suterénu domu. Byt je orientován na západ. Dům má vlastní plynový kotel pro vytápění bytových jednotek a ohřev vody.
.
.
Město Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. V pěší dostupnosti je obchodní zona, kde se nachází supermarket, obchody s oděvy, lékárna, lékaři, kavárna, cukrárna. Nedaleko pro procházky se nachází lesy či Průhonický park. Město nabízí několik MŠ, ZŠ státních i soukromých a gymnázium. Zábavný park pro děti i dospělé nabízející nafukovací hrady, trampolíny, minigolf, plážový volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky. Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných či kulturních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy a mnoho dalších. Dopravní spojení do Prahy: zastávka bus na M Opatov u domu, bus na M Budějovická v centru města. Autem 2 min. na okruh směr Brno, Plzeň, Smíchov, letiště.
.
.
K bytu je vypracována 3D prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu do emailu. Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zařídíme.
.
Ev. číslo: 23445.

Umístění