Prodej domu, 4+1, 258 m2

12 990 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej prostorného rodinného domu na dobrém místo v s dobrou dostupností do centra Příbrami. Dům 4+1 o velikosti 258 m² se nachází ve slepé ulici Aloise Jiráska na pozemku 956 m².

Dům má 2 patra, je celý podsklepený a k dispozici je garáž až pro 3 auta. Dům prošel rekonstrukcí. V přízemí je hala, kuchyň, , obývací pokoj, veranda, koupelna a wc. Horní patro je po kompletní a nákladné a detailně zpracované rekonstrukci. Je zde ložnice s krbem a prostornou šatnou, pokoj pro hosty, koupelna a wc. V horním patře je i terasa s výhledem do zahrada a balkon s výhledem na Svatou horu. Ve sklepě je k dispozici kotelna s tepelným čerpadlem Stiebel a další úložné prostory.

 

Celý dům byl po základy odbagrován a celém obvodu domu proběhlo kompletní odizolování. V roce 2016 byla udělána kompletně nová střecha, včetně rekonstrukce komínů. Střešní krytina je pálená taška Tondach. Na pozemku i před domem se dá bez problémů parkovat.

 

V okolí domu je velmi dobrá občanská vybavenost. V pěší dostupnosti obchody vlak i bus. U domu je napojení na cyklostezky a blízko to je také do relaxačních míst Obora Nový rybník. V okolí vyhlášené Brdy a Svatá hora 15 minut chůze. Dům je ihned k dispozici.

Ev. číslo: 23201.

 

 

Umístění