Rodinný dům 5+kk, 162 m2, Radotín

16 990 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velmi dobře dispozičně řešeného domu 5+kk v klidné části Prahy 5 Radotín. Dřevostavba o velikosti 162 m² z roku 2009 je na pozemku 712 m² a poskytne Vám bydlení na klidném místě. Součástí domu je prostorná garáž 16 m², ze které je průchod na zahradu.

V domě jsou 2 koupelny a v přízemí technická místnost, ve které je plynový kotel Vaillant. Na podlahách je plovoucí podlaha a v kuchyni a koupelnách dlažba. Dům je prakticky řešený. V přízemí po vstupu do domu je po pravé straně technická místnost, pak koupelna a naproti přes chodbu pokoj pro hosty, který může být řešen i jako pracovna, následně vejdeme do prostorného obývacího pokoje, kde je dominantou krb, kuchyňský kout, vstup na zahradu a schody do horního podlaží. V horním patře jsou k dispozici 3 pokoje a druhá koupelna.

Zahrada nabízí možnost klidného relaxu a dle stínu, či sluníčka můžete sedět i před domem. Na pozemek před garáž se vejdou další auta. Sezení na zahradě je zastřešené, takže i v dešti můžete být na čerstvém vzduchu. Jednou z hlavních výhod zahrady je soukromí a optimální velikosti pozemku.

Radotín je oblíbená lokalita na jihozápadě Prahy s dobrou občanskou vybaveností i dopravní dostupností. Jsou zde různé školy, sportoviště, krytý bazén i přírodní biotop. Vlakem se dostanete za 7 minut na Smíchovské nádraží a za 15 minut na Hlavní nádraží, autem jste v centru Prahy do cca. 20 minut. Příroda je na dosah v pěší vzdálenosti od domu. Můžete se vydat na procházku do Slavičího údolí, či na kole na Karlštejn nejen kolem Berounky.

K domu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem Ev. číslo: 24359.

Umístění