Rodinný dům 6+kk, 215m², Čelákovice

14 999 900,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji nízkoenergetický dům 6+kk o celkové ploše 215 m² s celkovým pozemkem 682 m². Dům z roku 2010 se nachází v Čelákovicích v části Sedlčánky. K domu patří garáž, dále je k dispozici prostorný balkon v horním patře a zastřešená terasa na zahradě, na které je absolutní soukromí. V roce 2020 byl dům zmodernizován v rámci snížení nákladů na provoz, na střechu byla dána fotovoltaika ze 16 ti solárních panelů a dále tepelné čerpadlo, i díky tomu má tato kvalitní stavba PENB třídy A. Náklady na provoz činí cca. 2.500,- a mohou se snížit i na nulu.

Při vstupu do domu nalezneme chodbu máme vstup do garáže a pokoje, ze kterého je částečně technologická místnost, dále koupelnu, pokoj pro hosty a dále prostorný obývací pokoj s krbem a kuchyní, ze kterého je příjemný vstup na terasu s posezením na zahradě. V patře jsou 2 pokoje a ložnice. Dále pak je zde přes koupelnu vstup do dalšího velmi prostorného pokoje, který nabízí zajímavé možnosti použití. Ze dvou pokojů je v horním patře ještě vstup na balkon, kde se také příjemně relaxovat.

Zahrada je kolem celého domu a je velmi prakticky rozdělena na část plodící a okrasnou. V rámci příjemného posezení na zahradě je k dispozici prostorná zastřešená terasa a gril. Plodící část zahrady je opravdu pestrá. Jsou zde fíky s velkou každoroční úrodou, jehličnany, jabloně, jahody, rybíz, maliny a samozřejmě se díky promyšlené dispozici zahrady nabízí pěstování vlastního ovoce a zeleniny.

Čelákovice nabízejí kompletní občanskou vybavenost a snadnou dostupnost do centra Prahy, která je zajištěna vlakem. Vlakem jste za 32 minut na Masarykově nádraží v Praze a autem jste do 20 ti minut na Černém Mostě. Je to Klidná čtvrť s řadou možností sportovního vyžití, velmi hezké okolí, příroda, řeka. U Labe je cyklotrasa 0019 vede po levém břehu řeky Labe – z Kostelce nad Labem přes Brandýs nad Labem, Lázně Toušeň, Čelákovice, Přerov nad Labem, Hradištko a Nymburk do Poděbrad. Sedlčánky jsou součásti Čelákovic. Jde o původně samostatnou obec, která leží na levém břehu Labe mezi centrálními Čelákovicemi, Císařskou Kuchyní a lužním lesem Netušil. Na okraji zastavěného území je přírodní rezervace Hrbáčkovy tůně.
K domu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem. Ev. číslo: 23978.

Umístění