Reference

 

REFERENCE

Jestli jsme se již v minulosti obchodně setkali, budeme rádi za hodnocení naší práce.

 

Pro prodej rodinného domu jsem si vybrala Martina Kubíka a udělala jsem dobře. Odborné znalosti má na jedničku, na jeho slovo se dá spolehnout, nenadálé situace řeší pohotově a s přehledem. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout jeho lidský přístup. Dům byl na trhu prezentován maximálně profesionálně, což jistě přispělo k jeho rychlému prodeji. Díky.

M. Macháčková

Cením si spolupráce s p. Martinem Kubíkem, zvláště jeho pro-klientskou orientaci a pochopení pro klientova „specifika“ ;-).

Marian Korčák

Mockrát děkuji za prodej tři nemovitostí během krátké doby. Příjemné jednání, skvělý přístup a vždy se na Vás obrátím.

Josef Uhlíř

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Elich Zdeněk 

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat i Klárce za perfektní přípravu na focení, dále za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahamová

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování koupi baráku Vaší kanceláří. Konkrétně chci velmi poděkovat panu Martinů Kubikovi za profesionální přístup, za zajištění všech náležitostí kolem koupi a za velmi vstřícné a ochotné jednání. Byla jsem naprosto spokojena, mohu pana Kubika všem vřele doporučit.

Marie Podosolová

Skvělý přístup a hlavně velká profesionalita v celé fázi spolupráce. Až překvapivé, jak ho ta práce baví a naplňuje. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal napříč známými. Oceňuji jak přípravu na prodej bytu, tak samotný proces prodeje a jeho finální dokončení. Ještě jednou díky.

Pavel Novotný

Martin Kubík vstoupil do našeho života jako makléř zastupující prodávající, od kterých jsme koupili byt. Jeho pohotové a profesionální jednání na nás udělalo takový dojem, že jsme ho po dokončení koupě oslovili i k další spolupráci, která dopadla rovněž velmi uspokojivě. Doporučili bychom ho každému, kdo poptává precizní zpracování všech smluv a vstřícné inteligentní jednání.

Zuzana Trávníčková

Není důvod se rozepisovat, poskytnuté služby byly jednoduše „par excellence“.

Vladimir Petak

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku…. Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem.

Markéta Ulrychová

S prácou p. Kubíka sme veľmi spokojní, dobre nám poradil a kúpa prebehla bez problémov. Následne zabezpečil aj drobnú opravu. Je to skutočný profesionál. Komunikácia je bez problémov a v budúcnosti s ním budeme radi spolupracovať.

rodina Császtová

S panem Kubíkem jsme prodávali dvě nemovitosti a obě transakce proběhly bez problémů. Především jsme ocenili jeho profesionální přístup a solidní.

M. Svěráková

Koupě bytu proběhla díky panu Kubíkovi zcela bez problému. Velmi oceňuji jeho profesionální jednání a jako makléře ho ráda doporučím i svým přátelům.

I. Krčmářová

Mohu jedině doporučit pan Kubík je profesionál na svém místě. Člověk jako já, který nemá vůbec přehled v oblasti realit, vše Vám podrobně vysvětlí…detaily, náležitosti a další postup, snaží se max vyjít vstříc se vším k Vaší spokojenosti a žádné zbytečné protahování. Děkuji moc za jeho profesionální přístup a pomoc.

Petra Pospíchalová

Pan makléř Kubík nás jako jediný přesvědčil, že při pronájmu či prodeji nemovitosti postačí pouze jeden, avšak velmi schopný, solidní a zodpovědný realitní makléř.S panem Kubíkem jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Vážíme si jeho profesionality a skutečnosti, že vždy dokázal v krátkém čase naši nemovitost pronajmout, či prodat. K panu Kubíkovi máme absolutní důvěru. Myslíme si, že jeho přístup ke klientovi je nad rámec jeho běžných pracovních povinností.

Iveta Kratochvílová

Vždy mně potěší, když někdo naplní mou představu o dokonalé práci. Pan Kubík pro nás zařizoval více věcí, pronájem, pak prodej bytu a zároveň následně koupi domu a nikdy jsme neměli sebemenší problém, ba naopak. Pronájem byl na první dobrou pronajat, byt prodán na třetí prohlídce, s koupí domu za nás vše zařídil, včetně úhrady daně, stačilo jen podepsat. To je v tomto oboru nevídané. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Rychlost, kvalita a víc než profesionální přístup. To jsou atributy jeho práce. Rozhodně doporučuji a za vše děkuji.

Mgr. Jan Handl

S panem Kubíkem jsem velmi spokojená, vyšel se vším vstříct, dohoda skvělá 🙂 Děkuji Vám

Hana

S panem makléřem Kubíkem jsem dlouhodobě velice spokojena. Je spolehlivý, rychlý, jedná férově, umí poradit a své práci opravdu rozumí. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Monika Kriegsmanová

Pan Kubík je rychlý a spolehlivý prodejce. Během několika dní našel vhodného nájemce bytu. Uzavření smlouvy, předání bytu, vše proběhlo rychle a odborně. Velmi dobrá práce, pane Kubík! Děkuji.

Petr Rous

Služby pana makléře Kubíka /a to na základě své velice dobré zkušennosti při prodeji svého pozemku/mohu doporučit. Jedná se o člověka s vysoce postavenými profesními i lidskými kvalitami, který odvádí zodpovědě svoji práci, ke spokojennosti svých klientů, což vyplývá i z mé trpké zkušennosti v jednámí s jinými makléři od jiných realitních firem.

MUDr. Blanka Kykalová