Reference

 

REFERENCE

Jestli jsme se již v minulosti obchodně setkali, budu rád za hodnocení mé práce.

S panem Kubikem jsem byl velice spokojen. Na profesionalni úrovni řeší rychle, spolehlivě a pružně vzniklou situaci… a předevšim v pohodě s úsměvem.

Jano Zvada

Vše proběhlo rychle a maximálně flexibilně ze strany realitního makléře.

David Kotris

Naprosto profesionalni pristup. Vse probehlo hladce a rychle bez jakychkoli problemu. Pan Kubik znal lokaci, pripravil byt k prohlidce a zajistil kvalitni zajemce behem 24 hodin co byl byt dan na market. Mohu sluzby pana Kubika doporucit.

Alena Kočí

S panem Kubíkem spolupracuji již dlouhou dobu. Byt v Uhříněvsi nám prodal, pak nám pro něj sehnal nájemníky s nakonec ho velmi dobře prodal jinému majiteli. Prodával pro moji rodinu složitý pozemek s mnoha omezeními. Je to výborný odborník, který do své práce dává neuvěřitelnou enegii a nebojím se napsat, že i vášeň pro věc. Určitě s ním budu spolupracovat i nadále.

Marin Velčev

Spolupráce a veškerý servis od pana Kubíka je opravdu na úrovni realitního specialisty.
Příjemný a lidský přístup, můžeme jen DOPORUČIT.

Lukáš a Katka

Náš byt byl prodán způsobem, že jsem se nemusel vůbec o nic starat. To bylo fajn. Ale co mi přišlo nejdůležitější, že co se řeklo, to vždy platilo a bylo jedno, zda jsme to měli písemně potvrzené. Takto si představuji komunikaci, která byla vždy rychlá, stručná a k věci. Tímto bych chtěl poděkovat za jeho služby.

Marcel Mráz

Pana Kubíka mohu doporučit. Má přehled v realitách, výborný servis a v neposlední řadě příjemné chování.

Martin Vokurka

Byt, o kterém všichni tvrdili, že ho nikdy nedokážu prodat. Prodej nemovitosti jsem svěřil do rukou panu Martinovi Kubíkovi. V tu chvíli jsem ještě nemohl tušit, že lépe jsem zvolit opravdu nemohl. Jeho proaktivním přístupem jsem byl až mile zaskočen. Jen stručně, jeho služba je kompletní. Od úklidu a drobné rekonstrukce nemovitosti, homestagingu, videoprohlídky, propagace až k podpisu kupní smlouvy, kterou to ale stále nekončí. Svoji práci odvádí až do finálních detailů, včetně komunikace s katastrem, bankami a advokáty. Jediné co jsem musel za celou dobu udělat, bylo podepsat několik precizně připravených smluv, což mi ušetřilo nejednu vrásku a hlavně spoustu času.

Byt byl Martinem prodán za cca měsíc. Velice děkuji jemu a celému jeho týmu. Doufám, že i díky jeho práci se takto kvalitní služby v realitách stanou standardem.

Michal Lexa

Martina Kubíka, mohu doporučit, celá záležitost ohledně koupi bytu proběhla jako po másle. Celková komunikace i servis byl na 100%

Radim Skřivan

Jako realitního makléře pro prodej jakékoliv nemovitosti v Jesenici mohu jedině doporučit pana Martina Kubíka. Velice oceňujeme jeho velmi profesionální přístup a orientaci na trhu s nemovitostmi. Jeho prací i prací celého týmu jsme byli nadšeni. Je to člověk na svém místě a je vidět, že svou práci dělá rád. Celý prodej proběhl na 1 a jsme rádi, že jsme si vybrali pro spolupráci právě Vás. Přejeme Vám, mnoho spokojených klientů, jako jsme byli my.

Denisa Stejskalová

Obrovská spokojenost!
Pan Kubík je vždy na telefonu a okamžitě reagoval na naše požadavky. Objekt perfektně a profesionálně připravil k prodeji. Vše nechal profesionálně nafotit a natočit na video. Jeho inzerce dávala smysl. Ještě jednou děkuji.

Dan Arslanian

Monsieur Kubik, est un agent immobilier professionnel et dynamique ayant su créer une relation de confiance avec nous. Notre acquisition s’est très bien déroulée malgré les tres importantes contraintes du COVID et la distance entre Prague et Paris. Ces points positifs nous conduisent à poursuivre avec l’agence Reality 11, bureau Jesenice en lui confiant la gestion locative de notre bien.

Joffrey Bouchet

Pan Kubík je profesionální a energický makléř, na kterého se může jak nabyvatel tak prodávající plně spolehnout. Jeho zaměstnání mu je i vášní! Kéž by bylo v každém sektoru takových lidí více. Děkujeme pane Kubík!

Andrea Prokešová

Moc děkuji panu Martinovi Kubíkovi za spolupráci při prodeji bytu. Cením si profesionálního přístupu a rychlého jednání. Řešili jsme společně, již druhou akci a vždy bylo jednání příjemné i lidské. Moc děkuji a určitě se vždy na Vás obrátím a doporučím.

Ivana Fendrychová

Pro prodej rodinného domu jsem si vybrala Martina Kubíka a udělala jsem dobře. Odborné znalosti má na jedničku, na jeho slovo se dá spolehnout, nenadálé situace řeší pohotově a s přehledem. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout jeho lidský přístup. Dům byl na trhu prezentován maximálně profesionálně, což jistě přispělo k jeho rychlému prodeji. Díky.

M. Macháčková

Cením si spolupráce s p. Martinem Kubíkem, zvláště jeho pro-klientskou orientaci a pochopení pro klientova „specifika“ ;-).

Marian Korčák

Mockrát děkuji za prodej tři nemovitostí během krátké doby. Příjemné jednání, skvělý přístup a vždy se na Vás obrátím.

Josef Uhlíř

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Elich Zdeněk 

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat i Klárce za perfektní přípravu na focení, dále za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahamová

Ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování koupi baráku Vaší kanceláří. Konkrétně chci velmi poděkovat panu Martinů Kubikovi za profesionální přístup, za zajištění všech náležitostí kolem koupi a za velmi vstřícné a ochotné jednání. Byla jsem naprosto spokojena, mohu pana Kubika všem vřele doporučit.

Marie Podosolová

Skvělý přístup a hlavně velká profesionalita v celé fázi spolupráce. Až překvapivé, jak ho ta práce baví a naplňuje. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal napříč známými. Oceňuji jak přípravu na prodej bytu, tak samotný proces prodeje a jeho finální dokončení. Ještě jednou díky.

Pavel Novotný

Martin Kubík vstoupil do našeho života jako makléř zastupující prodávající, od kterých jsme koupili byt. Jeho pohotové a profesionální jednání na nás udělalo takový dojem, že jsme ho po dokončení koupě oslovili i k další spolupráci, která dopadla rovněž velmi uspokojivě. Doporučili bychom ho každému, kdo poptává precizní zpracování všech smluv a vstřícné inteligentní jednání.

Zuzana Trávníčková

Není důvod se rozepisovat, poskytnuté služby byly jednoduše „par excellence“.

Vladimir Petak

Martine, naprosto precizní jednání, perfektní připravenost na nenadálé situace, dokonalé odborné znalosti a absolutní profesionalita z tebe dělá špičku…. Děkujeme za prodej domu a klobouk dolů za řešení všech komplikací kolem.

Markéta Ulrychová

S prácou p. Kubíka sme veľmi spokojní, dobre nám poradil a kúpa prebehla bez problémov. Následne zabezpečil aj drobnú opravu. Je to skutočný profesionál. Komunikácia je bez problémov a v budúcnosti s ním budeme radi spolupracovať.

rodina Császtová

S panem Kubíkem jsme prodávali dvě nemovitosti a obě transakce proběhly bez problémů. Především jsme ocenili jeho profesionální přístup a solidní.

M. Svěráková

Koupě bytu proběhla díky panu Kubíkovi zcela bez problému. Velmi oceňuji jeho profesionální jednání a jako makléře ho ráda doporučím i svým přátelům.

I. Krčmářová

Mohu jedině doporučit pan Kubík je profesionál na svém místě. Člověk jako já, který nemá vůbec přehled v oblasti realit, vše Vám podrobně vysvětlí…detaily, náležitosti a další postup, snaží se max vyjít vstříc se vším k Vaší spokojenosti a žádné zbytečné protahování. Děkuji moc za jeho profesionální přístup a pomoc.

Petra Pospíchalová

Pan makléř Kubík nás jako jediný přesvědčil, že při pronájmu či prodeji nemovitosti postačí pouze jeden, avšak velmi schopný, solidní a zodpovědný realitní makléř.S panem Kubíkem jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Vážíme si jeho profesionality a skutečnosti, že vždy dokázal v krátkém čase naši nemovitost pronajmout, či prodat. K panu Kubíkovi máme absolutní důvěru. Myslíme si, že jeho přístup ke klientovi je nad rámec jeho běžných pracovních povinností.

Iveta Kratochvílová

Vždy mně potěší, když někdo naplní mou představu o dokonalé práci. Pan Kubík pro nás zařizoval více věcí, pronájem, pak prodej bytu a zároveň následně koupi domu a nikdy jsme neměli sebemenší problém, ba naopak. Pronájem byl na první dobrou pronajat, byt prodán na třetí prohlídce, s koupí domu za nás vše zařídil, včetně úhrady daně, stačilo jen podepsat. To je v tomto oboru nevídané. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Rychlost, kvalita a víc než profesionální přístup. To jsou atributy jeho práce. Rozhodně doporučuji a za vše děkuji.

Mgr. Jan Handl

S panem Kubíkem jsem velmi spokojená, vyšel se vším vstříct, dohoda skvělá 🙂 Děkuji Vám

Hana

S panem makléřem Kubíkem jsem dlouhodobě velice spokojena. Je spolehlivý, rychlý, jedná férově, umí poradit a své práci opravdu rozumí. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Monika Kriegsmanová

Pan Kubík je rychlý a spolehlivý prodejce. Během několika dní našel vhodného nájemce bytu. Uzavření smlouvy, předání bytu, vše proběhlo rychle a odborně. Velmi dobrá práce, pane Kubík! Děkuji.

Petr Rous

Služby pana makléře Kubíka /a to na základě své velice dobré zkušennosti při prodeji svého pozemku/mohu doporučit. Jedná se o člověka s vysoce postavenými profesními i lidskými kvalitami, který odvádí zodpovědě svoji práci, ke spokojennosti svých klientů, což vyplývá i z mé trpké zkušennosti v jednámí s jinými makléři od jiných realitních firem.

MUDr. Blanka Kykalová