O mně

Martin Kubík – realitní specialista

V realitách člověk nikdy nesmí usnout na vavřínech.

Snažím se být pro klienty tím nejlepším partnerem.

 

Nemovitosti prodávám od roku 2005. Klient je pro mě partner, který očekává upřímný, lidský a hlavně profesionální přístup. Snažím se pro něj být přidanou hodnotou, proto využívám moderní marketingové nástroje. Dělám videoprohlídky, homestaging, 3D scany a virtuální prohlídky, k propagaci využívám sociální sítě a aktivně s nimi pracuji. Díky tomu jsem za léta v realitách získal stovky spokojených klientů, kteří prodali své nemovitosti rychle a co nejvýhodněji. 

 

Martin Kubík v kostce:

  • Svou kariéru v realitní sféře jsem odstartoval během roku 2005, kdy jsem nastoupil do jedné z největších tuzemských realitních sítí.
  • Během této doby jsem se aktivně vzdělával a jako profesionál působil také v marketingu. Propojení oboru realit s marketingem přináší mým klientům velkou výhodu. Vím, jak jejich nemovitosti co nejlépe nabídnout těm správným kupujícím.  
  • V roce 2013 jsem založil vlastní realitní kancelář, o rok později jsem se připojil do realitní sítě holdingu Reality 11.
  • Specializuji se na oblast kolem Jesenice u Prahy, protože zde bydlím a velmi dobře to tu znám. Pravidelně se zapojuji do aktivit místní komunity.
  • Rád jezdím na kole, plavu, běhám a cestuji.

 

Realiťák roku

Jsem soutěživý a rád na sobě pracuji, proto se pravidelně zúčastňuji prestižní soutěže Realiťák roku. Hodnocení odborné poroty posouvá mou práci dopředu, mohu tak svým klientům nabízet stále profesionálnější služby. Vážím si ocenění v rámci celostátního projektu Realiťák roku:

2021 – 6. místo v ČR a vítěz Středočeského kraje

2020 – 6. místo v ČR

2019 – 10. místo v ČR

Stále je potřeba na sobě pracovat a vzdělávat se.