David Vejmelka

David Vejmelka Certifikovaný realitní specialista

  • Kancelář:+420 731 108 710

Kontaktujte mně

Loading...

Jsem certifikovaným realitním specialistou v Reality 11 v Jesenici se zaměřením na Prahu Západ a Prahu. Mám více jak 25 let zkušeností na manažersko – obchodních pozicích, z toho 9 let přímo ve Spojených státech. V Reality 11 jsem našel zázemí profesionality a lidského přístupu a proto jsem rád, že mohu být součástí skvělého týmu, který má chuť táhnout za jeden provaz a něco dokázat.

Zkušenosti ze světa mě daly silné prozákaznické zaměření a cítění, tah na branku a ve spojitosti se znalostí obchodních a marketingových strategií a výborné komunikace, mě práce v Reality 11 skutečně naplňuje. Získal jsem i další certifikace v oblasti vypracování Průkazu energetických náročností budov (PENB), která je nedílnou součástí prodávaných nemovitostí a Technických inspekcí nemovitostí, které popisují aktuální technický stav nemovitostí a tak chrání jak prodávající, tak i kupující stranu od případných skrytých závad, které by mohli v budoucnu vyústit v problematické spory.

Díky svému jazykovému vybavení jsem pro Vás připraven zajistit prodej Vaší nemovitosti a vše s ním spojené rovněž v anglickém jazyce a případně i v balkánských jazycích. Pokud máte zájem se mnou spolupracovat a zajistit si tak skutečně profesionální služby, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, budu se těšit na spolupráci.