Veronika Kubíková

Veronika Kubíková Realitní specialistka

  • Kancelář:+420 775 919 460

Kontaktujte mně

Loading...

Jsem realitní specialistka pro Vestec a okolí. Jsem vděčná, že mohu spolupracovat s realitní kanceláří Reality 11, a tvořit v krásném prostředí nové kanceláře v Jesenici u Prahy. Bydlím totiž ve Vestci, a proto se specializuji právě na tuto lokalitu. Z důvodu, že toto okolí dobře znám, a mám to tu ráda.

V realitách se realizuji přibližně tři roky, a na této práci mě nejvíce baví komunikace s lidmi, a možnost učit se neustále novým věcem. Díky tomu, že je tato práce velmi kreativní, mohu i já mít spoustu možností, jak vytvořit zajímavou prezentaci nabízených nemovitostí. Například pomocí home stagingu, foto stagingu a Feng Shui se dá krásně připravit prostor na focení. Profesionální fotograf pak nemovitost nafotí tak, aby vše vypadalo příjemně pro oči.

Také mě velmi baví dělat osobní marketing v okolí. Někteří mě znají, a vidí v ulicích Vestce, jak občas vyvěšuji nabídky nemovitostí na veřejné nástěnky. Také inzeruji nabídky ve Vesteckých listech jako nadstandartní prezentaci pro majitele.