Prodej bytu 2+kk 57 m2, Praha – Hostivař

6 990 000,- Kč

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velmi dobře dispozičně řešeného bytu 2+kk s balkonem o celkové velikosti 57 m². Byt se nachází ve druhém patře domu z roku 2015 v rezidenční projektu Slunečný vršek. K bytu patří garážové stání a sklep, kam se dostanete pohodlně výtahem. V bytě je díky komoře a vestavěné skříni dostatek úložných prostor, ložnice je neprůchozí a kuchyně s obývacím pokojem má vstup na balkon s možností posezení a relaxu.

Novostavba na tomto místě Vám poskytne pohodlné a komfortní bydlení, v domě je moderní výtah, samozřejmostí je bezbariérový přístup a kamerový zabezpečovací systém.
Areál projektu Slunečný Vršek je opravdu pestrá. Je zde dětské hřiště, tenisová zeď, horolezecká stěna, mini-golf, hřiště na basket i další sporty. Hned přes silnicí , která je spojnicí mezi Hostivaří a Chodove začíná Hostivařský lesopark s cyklo stezkami i možnosti jízdy na kolečkových bruslích a nachází se zde vodní nádrž Hostivař. 10 minut chůze je plavecký bazén. V areálu projektu je Albert a několik restaurací a pro větší nákupy a zábavou můžete do OC Chodov. Busem se dostanete jednoduše na metro Opatov nebo Skalka.

 

K ceně bytu je nutné přičíst 300.000,- za garážové stání a k bytu je možné dokoupit i sklep za 200.000,-

 

Přijďte se přesvědčit o výhodách bydlení v novostavbě z roku 2015 ve vyhledávané lokalitě. K bytu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem Ev. číslo: 24390.

Umístění